B72210S0271K101
Numărul produsului DigiKey
495-3786-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B72210S0271K101
Descriere
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
430 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 10mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B72210S0271K101 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Supratensiune
2.5 kA
Producător
TDK
Energie
43J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Vrac
Capacitanță la frecvență
220 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Volți c.a. maxim
275 V
Grad
Volți c.c. maxim
350 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
387 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
430 V
Pachet/cutie
Disc 10mm
Tensiune varistor (Max)
473 V