B72207S0170K101
Numărul produsului DigiKey
495-3765-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B72207S0170K101
Descriere
VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 V 250 A Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 7mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B72207S0170K101 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Supratensiune
250 A
Producător
TDK
Energie
1,1J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Vrac
Capacitanță la frecvență
1900 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Volți c.a. maxim
17 V
Grad
Volți c.c. maxim
22 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
24.3 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
27 V
Pachet/cutie
Disc 7mm
Tensiune varistor (Max)
29.7 V