B57703M0502G040
Numărul produsului DigiKey
495-2170-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B57703M0502G040
Descriere
THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Termistor NTC 5k Toartă inel
Categorie
B25/50
Producător
TDK
B25/75
Serie
Ambalaj
Vrac
3988K
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Rezistență în ohmi la 25°C
5k
Putere - Max
150 mW
Toleranță rezistență
±2%
Lungime - Conductor
1,77" (45,00mm)
Toleranță valoare B
±1%