B43548B5187M060
Numărul produsului DigiKey
495-B43548B5187M060-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B43548B5187M060
Descriere
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP TH
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
180 µF 450 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 450mOhm la 100Hz 3000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B43548B5187M060 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.65 A @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Impedanță
660 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,181" diam. (30,00mm)
Tensiune - Nominală
450 V
Înălțime - Montat (Max)
1,260" (32,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
450mOhm la 100Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C