B43544B5397M000
Numărul produsului DigiKey
495-B43544B5397M000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B43544B5397M000
Descriere
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 µF 450 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 250mOhm la 100Hz 3000h la 105°C
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Tavă
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
2.17 A @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Impedanță
390 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
450 V
Înălțime - Montat (Max)
1,654" (42,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
250mOhm la 100Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C