B40910A7367M100
Numărul produsului DigiKey
495-B40910A7367M100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-B40910A7367M100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-B40910A7367M100DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B40910A7367M100
Descriere
CAP ALUM POLY HYB 360UF 35V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
360 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 14mOhm 4000h la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
TDK
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Vibrații ridicate
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
5.1 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
360 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,516" (13,10mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
14mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C