B32934A3824K000
Numărul produsului DigiKey
495-4365-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32934A3824K000
Descriere
CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.82 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32934A3824K000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,240" L x 0,433" l (31,50mm x 11,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,748" (19,00mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
1,083" (27,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V