B32933A3824K000
Numărul produsului DigiKey
495-4361-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32933A3824K000
Descriere
CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.82 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32933A3824K000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,472" l (26,50mm x 12,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Aplicații
Auto; EMI, Suprimare RFI
Valoare nominală tensiune - C.c.
Valori nominale
AEC-Q200, X2
Material dielectric
Caracteristici
Umiditate 85C/85%