B32933A3684K189 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | B32933A3684K189 |
Descriere | CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 0.68 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | B32933A3684K189 Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Prod. | Tip montare Orificiu străpuns |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Mărime/Dimensiune 1,043" L x 0,413" l (26,50mm x 10,50mm) |
Stare piesă Activ | Înălțime - Montat (Max) 0,728" (18,50mm) |
Capacitanță | Terminație Pini PC |
Toleranță ±10% | Spațiu între derivații 0,886" (22,50mm) |
Valoare nominală tensiune - C.a. 305V | Aplicații Auto; EMI, Suprimare RFI |
Valoare nominală tensiune - C.c. – | Valori nominale AEC-Q200, X2 |
Material dielectric | Caracteristici Umiditate 85C/85% |