B32933A3564K000
Numărul produsului DigiKey
495-4359-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32933A3564K000
Descriere
CAP FILM 0.56UF 10% 305VAC RAD
Descriere detaliată
0.56 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32933A3564K000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,413" l (26,50mm x 10,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,650" (16,50mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%