B32933A3334K289 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TDK
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
TDK
În stoc: 0
Fișă de date
0.33 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial
B32933A3334K289
Numărul produsului DigiKey
B32933A3334K289-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
B32933A3334K289
Descriere
CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
B32933A3334K289 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,276" l (26,50mm x 7,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,630" (16,00mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%