B32932A3474M000
Numărul produsului DigiKey
495-4353-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32932A3474M000
Descriere
CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD
Descriere detaliată
0.47 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32932A3474M000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,433" l (18,00mm x 11,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,728" (18,50mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
0,591" (15,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%