B32932A3224K000
Numărul produsului DigiKey
495-4351-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32932A3224K000
Descriere
CAP FILM 0.22UF 10% 305VAC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.22 µF Condensator cu peliculă 305V – Poliester, Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B32932A3224K000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,335" l (18,00mm x 8,50mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,571" (14,50mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,591" (15,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Aplicații
Auto; EMI, Suprimare RFI
Valoare nominală tensiune - C.c.
Valori nominale
AEC-Q200, X2
Material dielectric
Caracteristici
Umiditate 85C/85%