B32926H3225M
Numărul produsului DigiKey
495-7052-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32926H3225M
Descriere
CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL
Descriere detaliată
2.2 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32926H3225M Modele
Mărime/Dimensiune
1,654" L x 0,551" l (42,00mm x 14,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,984" (25,00mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
1,476" (37,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%