B32926H3106M
Numărul produsului DigiKey
495-7023-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32926H3106M
Descriere
CAP FILM 10UF 20% 630VDC RADIAL
Descriere detaliată
10 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32926H3106M Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Mărime/Dimensiune
1,654" L x 1,102" l (42,00mm x 28,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,476" (37,50mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
1,476" (37,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%