B32924J3155K
Numărul produsului DigiKey
495-7047-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32924J3155K
Descriere
CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Descriere detaliată
1.5 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Mărime/Dimensiune
1,240" L x 0,551" l (31,50mm x 14,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,965" (24,50mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
1,083" (27,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%