B32924H3335M
Numărul produsului DigiKey
495-7049-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32924H3335M
Descriere
CAP FILM 3.3UF 20% 630VDC RADIAL
Descriere detaliată
3.3 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32924H3335M Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Mărime/Dimensiune
1,240" L x 0,748" l (31,50mm x 19,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,181" (30,00mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
1,083" (27,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%