B32924H3225M
Numărul produsului DigiKey
495-7048-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32924H3225M
Descriere
CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL
Descriere detaliată
2.2 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32924H3225M Modele
Mărime/Dimensiune
1,240" L x 0,709" l (31,50mm x 18,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,083" (27,50mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
1,083" (27,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%