B32923J3334K
Numărul produsului DigiKey
495-7034-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32923J3334K
Descriere
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Descriere detaliată
0.33 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32923J3334K Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,335" l (26,50mm x 8,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,650" (16,50mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%