B32923H3474M
Numărul produsului DigiKey
495-7036-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32923H3474M
Descriere
CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD
Descriere detaliată
0.47 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32923H3474M Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,413" l (26,50mm x 10,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,650" (16,50mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%