B32923H3155K000
Numărul produsului DigiKey
495-B32923H3155K000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32923H3155K000
Descriere
CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Descriere detaliată
1.5 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32923H3155K000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,571" l (26,50mm x 14,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,161" (29,50mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%