B32923C3105K189
Numărul produsului DigiKey
495-6917-2-ND - Bandă și mosor (TR)
495-6917-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
B32923C3105K189
Descriere
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Descriere detaliată
1 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP) Radial
Modele EDA/CAD
B32923C3105K189 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Mărime/Dimensiune
1,043" L x 0,433" l (26,50mm x 11,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,807" (20,50mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Aplicații
EMI, Suprimare RFI
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V