B32922H3154M
Numărul produsului DigiKey
495-7027-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32922H3154M
Descriere
CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Descriere detaliată
0.15 µF Condensator cu peliculă 305V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
B32922H3154M Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,276" l (18,00mm x 7,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
0,591" (15,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
305V
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V
Caracteristici
Umiditate 85C/85%