B32377G9566J000
Numărul produsului DigiKey
495-B32377G9566J000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32377G9566J000
Descriere
3X56UF 900V PEC MKD AC GAS
Descriere detaliată
56 µF Condensator cu peliculă 900V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Mărime/Dimensiune
5,354" diam. (136,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
13,937" (354,00mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
900V