B32377G8506J050
Numărul produsului DigiKey
495-B32377G8506J050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32377G8506J050
Descriere
3X50UF 850V PEC MKD AC GAS
Descriere detaliată
50 µF Condensator cu peliculă 850V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial, Bidon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B32377G8506J050 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Mărime/Dimensiune
5,354" diam. (136,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
11,102" (282,00mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
850V