B32377G8426J050
Numărul produsului DigiKey
495-B32377G8426J050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32377G8426J050
Descriere
3X42UF 850V PEC MKD AC GAS
Descriere detaliată
42 µF Condensator cu peliculă 850V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Mărime/Dimensiune
4,567" diam. (116,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
11,220" (285,00mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
850V