B32377G1566J000
Numărul produsului DigiKey
495-B32377G1566J000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32377G1566J000
Descriere
3X56UF 1000V PEC MKD AC GAS
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
56 µF Condensator cu peliculă 1000V (1kV) – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Mărime/Dimensiune
5,354" diam. (136,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
13,937" (354,00mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
1000V (1kV)