B32377G1426J000
Numărul produsului DigiKey
495-B32377G1426J000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32377G1426J000
Descriere
3X42UF 1000V PEC MKD AC GAS
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42 µF Condensator cu peliculă 1000V (1kV) – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial, Bidon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B32377G1426J000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Prod.
Tip montare
Carcasă, Montură contact
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
5,354" diam. (136,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
12.402" (315.00mm)
Capacitanță
Terminație
Borne cu șurub
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
1000V (1kV)