B32021A3152M000
Numărul produsului DigiKey
495-4078-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B32021A3152M000
Descriere
CAP FILM 1500PF 20% 1.5KVDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1500 pF Condensator cu peliculă 300V 1500V (1,5kV) Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B32021A3152M000 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,512" L x 0,157" l (13,00mm x 4,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
300V
Aplicații
EMI, Suprimare RFI
Valoare nominală tensiune - C.c.
1500V (1,5kV)