AVR-M2012C390KT6AB
Numărul produsului DigiKey
445-2549-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-2549-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-2549-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AVR-M2012C390KT6AB
Descriere
VARISTOR 39V 100A 0805
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
39 V 100 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
AVR-M2012C390KT6AB Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
100 A
Producător
TDK
Energie
0,3J
Serie
Număr de circuite
1
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
430 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.c. maxim
28 V
Grad
Automobile
Tensiune varistor (Min)
35 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (tipică)
39 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Max)
43 V