ADL3225VT-4R7M-TL000
Numărul produsului DigiKey
445-75580-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-75580-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-75580-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADL3225VT-4R7M-TL000
Descriere
FIXED IND 4.7UH 720MA 100 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 720 mA 100mOhm 1210 (3225 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADL3225VT-4R7M-TL000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
100mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1210 (3225 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
720mA
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)