ADL3225VT-100M-TL000
Numărul produsului DigiKey
445-174925-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-174925-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-174925-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADL3225VT-100M-TL000
Descriere
FIXED IND 10UH 450MA 150 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 450 mA Max. 150mOhm 1210 (3225 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADL3225VT-100M-TL000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 150mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1210 (3225 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
450mA
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)