ACM2012-201-2P-T002 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ACM2012-201-2P-T002 |
Descriere | CMC 350MA 2LN 200 OHM SMD |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 200 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 250mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ACM2012-201-2P-T002 Modele |
Categorie | Valoare nominală tensiune - C.c. 50V |
Producător TDK | Valoare nominală tensiune - C.a. – |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Nu pentru designuri noi | Agenție de aprobare – |
Tip filtru Linie semnal | Caracteristici – |
Număr de linii 2 | Tip montare Montare pe suprafață |
Impedanță la frecvență 200 Ohms @ 100 MHz | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm) |
Valoare nominală curent (Max) 350mA | Înălțime (Max) 0,051" (1,30mm) |
Rezistență c.c. (DCR) (Max) 250mOhm | Pachet/cutie Orizontal, Placă pentru PC 4 |