ZWS150BAF-24
Numărul produsului DigiKey
285-2013-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZWS150BAF-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
ZWS150BAF-24 Modele
Curent - Ieșire 1
6.3 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
88%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
6,30" L x 2,95" l x 1,46" Î (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)