ZWS150BAF-15 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 285-2012-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ZWS150BAF-15 |
Descriere | AC/DC CONVERTER 15V 150W |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 265V c.a. Intrare |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ZWS150BAF-15 Modele |
Categorie | Tensiune - Ieșire 6 – |
Prod. | Curent - Ieșire 1 10 A |
Serie | Putere (wați) |
Ambalaj Vrac | Aplicații ITE (Comercial) |
Stare piesă Activ | Tensiune - Izolație 3 kV |
Tip Cadru deschis | Eficiență 86% |
Număr de ieșiri 1 | Temperatură de funcționare -10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare) |
Tensiune - Intrare 85 – 265V c.a. | Caracteristici Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Partajare sarcină, PFC, Intrare universală |
Tensiune - Ieșire 1 15V | Tip montare Cu montare pe carcasă |
Tensiune - Ieșire 2 – | Mărime/Dimensiune 6,30" L x 2,95" l x 1,46" Î (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm) |