ZWS150BAF-15
Numărul produsului DigiKey
285-2012-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZWS150BAF-15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ZWS150BAF-15 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
10 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
86%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
15V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
6,30" L x 2,95" l x 1,46" Î (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)