ZUP20-40/U
Numărul produsului DigiKey
285-1675-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZUP20-40/U
Descriere
PWR SUP BENCH PROG 0-20V 800W
Referință client
Descriere detaliată
0 – 20V c.c. Ieșire Banc de lucru (c.a. la c.c.) Sursă de alimentare Digital 0 – 40A Ieșire 800W Caracteristici Memorie, Programabil, Interfață RS232 și RS485
Categorie
Mărime/Dimensiune
13,780" L x 5,512" l x 4,882" Î (350,00mm x 140,00mm x 124,00mm)
Putere (wați)
800W
Acuratețe - Voltmetru; Ampermetru
0,02% + 12mV
Reglare tensiune - Linie
1mV + 0,005%
Reglare tensiune - Sarcină
2mV + 0,005%
Tensiune - Alimentare
85 – 265V c.a.
Reglare curent - Linie
0,01% + 5mA
Reglare curent - Sarcină
0,07% + 10mA
Tensiune - Ieșire
0 – 20V c.c.
Pulsație
5mV
Curent - Ieșire
0 – 40A