ZUP10-20/U este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
TDK-Lambda
În stoc: 26
Fișă de date
0 – 10V c.c. Ieșire Banc de lucru (c.a. la c.c.) Sursă de alimentare Digital 0 – 20A Ieșire 200W Caracteristici Memorie, Programabil, Interfață RS232 și RS485
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP10-20/U
Numărul produsului DigiKey
285-1668-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZUP10-20/U
Descriere
PWR SUP BENCH PROG 0-10V 200W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Mărime/Dimensiune
13,780" L x 4,882" l x 2,756" Î (350,00mm x 124,00mm x 70,00mm)
Producător
TDK-Lambda
Caracteristici
Memorie, Programabil, Interfață RS232 și RS485
Serie
Putere (wați)
200W
Ambalaj
Vrac
Acuratețe - Voltmetru; Ampermetru
0,02% + 8mV
Stare piesă
Inactual
Reglare tensiune - Linie
1mV + 0,005%
Tip
Banc de lucru (c.a. la c.c.)
Reglare tensiune - Sarcină
2mV + 0,005%
Tensiune - Alimentare
85 – 265V c.a.
Reglare curent - Linie
0,01% + 2mA
Număr de ieșiri
1
Reglare curent - Sarcină
0,01% + 5mA
Tensiune - Ieșire
0 – 10V c.c.
Pulsație
5mV
Curent - Ieșire
0 – 20A