ZMS100-48 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
TDK-Lambda
În stoc: 16
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
ZMS100-48
Numărul produsului DigiKey
285-ZMS100-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZMS100-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 80W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
ZMS100-48 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
1.67 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,25" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)