ZMS100-12 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
TDK-Lambda
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 470
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
ZMS100-12
Numărul produsului DigiKey
285-ZMS100-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZMS100-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
ZMS100-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6.7 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,25" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)