XMS500SG
Numărul produsului DigiKey
285-2898-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XMS500SG
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
XMS500SG Modele
Curent - Ieșire 1
10.4 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
92%
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
7,09" L x 4,21" l x 1,85” Î (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)