XMS500C6
Numărul produsului DigiKey
285-2892-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XMS500C6
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
XMS500C6 Modele
Curent - Ieșire 1
20.8 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
92%
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
7,09" L x 4,21" l x 1,85” Î (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)