XMS5005Y
Numărul produsului DigiKey
285-2889-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XMS5005Y
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XMS5005Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
41.6 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
92%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
7,09" L x 4,21" l x 1,85” Î (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)