SWS600L-5
Numărul produsului DigiKey
285-1743-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SWS600L-5
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 600W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SWS600L-5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
120 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
77%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 74°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 4,72" l x 2,40” Î (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm)