RGB12400W060A-003
Numărul produsului DigiKey
285-RGB12400W060A-003-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGB12400W060A-003
Descriere
DC/DC CONVERTER, 0.8-8V 400W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 0,8 – 8V – – – 60A 9V - 18V Intrare
Modele EDA/CAD
RGB12400W060A-003 Modele
Putere (wați)
400 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
97%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
1,95" L x 1,50" l x 0,51" Î (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Curent - Ieșire (Max)
60A