RGB12400W060A-001
Numărul produsului DigiKey
285-RGB12400W060A-001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGB12400W060A-001
Descriere
DC/DC CONVERTER, 0.8-8V 400W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 0,8 – 8V – – – 60A 9V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RGB12400W060A-001 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
400 W
Prod.
Aplicații
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
97%
Tip
Modul PoL neizolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
Modul 10-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,95" L x 1,50" l x 0,51" Î (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc șaisprezece
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Activare, Activ scăzut
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
CE, UKCA
Curent - Ieșire (Max)
60A