RGA4W250W010A-001
Numărul produsului DigiKey
285-RGA4W250W010A-001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGA4W250W010A-001
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 40V – – – 10A 9V - 53V Intrare
Modele EDA/CAD
RGA4W250W010A-001 Modele
Curent - Ieșire (Max)
10A
Prod.
Putere (wați)
400 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Eficiență
97,5%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
53V
Mărime/Dimensiune
1,40" L x 1,40" l x 0,51" Î (35,6mm x 35,6mm x 13,0mm)