RGA24250W014A-003
Numărul produsului DigiKey
285-RGA24250W014A-003-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGA24250W014A-003
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3 – 24V – – – 14A 9V - 40V Intrare
Modele EDA/CAD
RGA24250W014A-003 Modele
Curent - Ieșire (Max)
14A
Prod.
Putere (wați)
336 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Eficiență
98%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Mărime/Dimensiune
1,40" L x 1,40" l x 0,51" Î (35,6mm x 35,6mm x 13,0mm)