PYQ75-36WS48
Numărul produsului DigiKey
285-PYQ75-36WS48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PYQ75-36WS48
Descriere
DC DC CONVERTER 48V 75W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 1,56A 9V - 75V Intrare
Modele EDA/CAD
PYQ75-36WS48 Modele
Putere (wați)
75 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
2,28" L x 1,45" l x 0,50" Î (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Curent - Ieșire (Max)
1,56A