PYQ50-72WS48
Numărul produsului DigiKey
285-PYQ50-72WS48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PYQ50-72WS48
Descriere
DC DC CONVERTER 48V 50W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 1,05A 14V - 160V Intrare
Modele EDA/CAD
PYQ50-72WS48 Modele
Putere (wați)
50 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
88%
Tensiune - Intrare (Min)
14V
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,28" L x 1,45" l x 0,50" Î (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Curent - Ieșire (Max)
1,05A